תפריט סגור

סטרימרים – איך אפשר בלעדיהם

אחת לכמה זמן מופיע מכשיר, שאנחנו לא מצליחים להבין איך הסתדרנו בלעדיו בעבר. כך היה בעבר עם הטלוויזיה, מיקרו, מחשב אישי, מכשיר סלולר. זה בדיוק מה שאנחנו מרגישים היום עם סטרימר.

סטרימרים הפכו להיות מכשיר אשר אפשר למצוא כמעט בכל בית, בוודאי בקרב צעירים. מדובר על סוג של מחשב קטן אשר עובד עם מערכת הפעלה, אשר מחברים אותו לטלוויזיה וכך ניתן לראות ערוצים שונים מבלי שיש צורך להתחבר לטלוויזיה רב ערוצית.

מערכת ההפעלה של סטרימר כוללת אפשרות להוריד אפליקציות שונות, בפרט כאלה של רשתות שידור שונות. בין אם מדובר בנטפליקס, כאן 11, מאקו, סטיג של יס, הוט ועוד. במקום לשלם סכום חודשי עבור ממיר וחבילות ערוצים, אנחנו צריכים לרכוש את הסטרימר, להוריד את האפליקציות ובמידת הצורך לשלם עבור מנוי חודשי לשימוש בהן.

מעבר לחסכון הכלכלי אשר מתאפשר לנו בזכות שימוש בסטרימר, הרי שמדובר במכשיר שמספק לנו איכות שידור הרבה יותר איכותית מאשר זו שאנחנו מקבלים דרך ממירים רגילים (בין אם זה 4K  או איכות שידור גבוהה אחרת), וכן מדובר על מכשיר הרבה יותר קטן, שלא תופס הרבה מקום.

מעבר לזה, הרי שאנחנו יכולים לחבר אותו גם לטלוויזיה וגם למתקן של מקרן קול, אשר מאפשר לנו להציג תוכניות וסרטים על גבי כל הקיר. עוד נקודה שחשוב להדגיש, סטרימר כולל לא רק אפליקציות לצפייה אלא גם אפליקציות נוספות, כולל משחקים, סטרימרים של מוזיקה ועוד.

לפני שנסביר כיצד רוכשים סטרימר מומלץ, צריך להבין מה זה ולמה זה הפך להיות מאוד פופולארי לשימוש בשנים האחרונות.

מה זה סטרימר?

סטרימר הוא מכשיר להזרמת מידע. הוא עובד דרך חיבור לאינטרנט ומאפשר להזרים מידע ממקורות שונים, אל מכשירי צפייה, רמקולים ואמצעים אחרים. ישנם סוגים של סטרימרים, הנפוצים שבהם מאפשרים צפייה בערוצי טלוויזיה, אך אנחנו יכולים למצוא גם סטרימרים שמאפשרים הזרמת שירים ופודקאסטים. במקום להשתמש במערכות סטריאו או מקלטי רדיו, אנחנו יכולים להשתמש בסטרימר בשביל לשמוע אלבומים, הופעות וכל דבר אחר.

היתרון של סטרימר על פני מכשירים אחרים, בא לידי ביטוי בכמה אופנים:

ראשית, כל מה שהוא צריך זה חיבור לאינטרנט. הוא לא תלוי בחיבור לתשתית או דבר אחר. אם יש לנו טלוויזיה רב ערוצית, אז אנחנו יכולים לצפות בה רק במקום מסוים בו יש תשתית לשם כך. לעומת זאת, את הסטרימר אנחנו יכולים לקחת לכל מקום ולחבר לטלוויזיה או מכשיר אחר, ולהשתמש בו.

שנית, הוא מכשיר לא מוגבל שהשליטה היא בידינו. כלומר, אנחנו יכולים להחליט אילו אפליקציות יהיו בו ומה לא יהיה בו. זאת כמובן בהתאם לגודל המכשיר והאופציות שיש בחנות האפליקציות. בכל מקרה, אנחנו מחליטים מה הוא יכיל ומה לא.

שלישית, כמו שציינו, מדובר במכשיר מאוד חסכוני, שכן אנחנו משלמים עליו פעם אחת וזהו. אין לנו צורך לשלם עליו תשלום קבוע. המחיר גם לא יכול להשתנות. חשוב גם להדגיש, לא על כל האפליקציות אנחנו צריכים לשלם.

כיצד קונים סטרימר בצורה נכונה

על מנת לקנות סטימר בצורה נכונה, עלינו לשים לב למספר פרטים:

פרט ראשון מתייחס לרמת הזיכרון של המכשיר. זה יאפשר לנו לדעת כמה אפליקציות הוא יכול להכיל, וכן ילמד אותנו משהו על מהירות התגובה שלו.

פרט שני, אנחנו צריכים להתייחס לאיכות המכשיר וסוג הצפייה שהוא מאפשר לנו. ככל שהאיכות תהיה גבוהה יותר, כך נהנה ממנו יותר.

פרט שלישי, יש לבחון על אילו מכשירים הוא יכול לעבוד, באילו תנאים, אילו קבצים הוא יכול להציג וכן, איזו מערכת הפעלה הוא כולל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *